Taşımacılık

Uzman kadromuz ve profesyonel yapılanmamızla taşımacılık hizmetimizi hem Kara-deniz-kara” hem de “kara-demiryolu-kara” şeklinde gerçekleştirebilmekteyiz.

Bizler teknolojiyi en üst seviyede tutan ve her zaman inovatif bakış açısıyla teknolojik altyapıya önemli yatırımlar yapan bir şirket olarak, uzman kadromuz ve profesyonel yapılanmamızla taşımacılık sektöründe müşterilerimize en kaliteli ve en güvenilir hizmeti sunmak için çalışmaktayız.

Yurtiçi ve yurtdışı taşımacılık hizmetlerimizi, müşterilerimizin taleplerini karşılayacak en etkili taşımacılık modellerini kullanarak gerçekleştirebilmekteyiz. Türkiye’nin en büyük ve modern araç filosuna sahip firması olan Şeker Lojistik; kara, deniz ve demiryolları gibi çeşitli taşımacılık modlarını kullanarak, müşterilerine geniş bir hizmet ağı sunmaktadır. 250 araç, 30 bin kayıtlı taşımacı ve 20 milyon ton taşıma kapasitesine sahip olan bir lojistik firması olarak teknolojiyi kullanarak süreçlerimizi iyileştirmekte ve lojistik operasyonlarımızı optimize etmekteyiz.