Hizmet Alanları

Taşımacılık

Uzman kadromuz ve profesyonel yapılanmamızla taşımacılık hizmetimizi hem “Kara-deniz-kara” hem de “kara-demiryolu-kara” şeklinde gerçekleştirebilmekteyiz.

Depolama

Yatırım maliyetlerini düşürmek ve müşteri taleplerini rahat karşılamak isteyen müşterilerimize özel geniş depolama alanlarımız ile hizmet vermekteyiz.

Planlama ve Danışmanlık

Müşterilerimize nakliye/lojistik ve depolamanın yanı sıra planlama ve danışmanlık hizmeti de veriyor ve rekabet alanlarında destekliyoruz.

Şeker Lojistik, taşımacılık sektöründeki “en hızlı, en güvenilir ve uygun maliyetli” hizmetleri sunarak diğer platformlardan ayrılmaktadır. Firmamız, yurtiçinde ve yurtdışında, “Kara-Deniz-Kara” ve “Kara-Demiryolu-Kara” şeklinde taşımacılık hizmetleri sunma yeteneğine sahiptir. Dökme ve kuru yük taşımacılığı, gemi tahliyesi, akaryakıt, sıvı gıda taşımacılığı gibi çeşitli alanlarda müşterilerimizin tüm lojistik ihtiyaçlarını karşılamakta ve kapıdan kapıya kesintisiz bir hizmet sunmaktayız. Bunun yanı sıra, depolama, planlama ve danışmanlık gibi alanlarda da hizmet vermekteyiz. Şeker Lojistik, kuru yük taşımacılığında ülkemizin önde gelen firmalarından biridir.

Şeker Lojistik, başlangıçta ulusal düzeyde gerçekleştirdiği operasyonları Avrupa ve Asya kıtalarına yayarak faaliyet alanını genişletme hedefine sahiptir. Amacımız, tüm dünyada faaliyet göstererek operasyonlarımızı genişletmek ve müşterilerimizin taleplerine uygun çözümler geliştirmek, tedarik zincirinin her aşamasında müşterilerimize özel çözümler sunmaktır. Şeker Lojistik, uluslararası arenada büyümek ve müşteri memnuniyetini sağlamak için sürekli olarak çaba sarf etmektedir.